Swan KaravanSwan Karavan Hakkında

Türkiye’nin yenilikçi ve lider markası:

Türkiye’nin yenilikçi ve lider markalarından ‘Swan Karavan’ın geçmişi 1996 yılına dek uzanıyor. Geçmişte araç yenileme ile temeli atılan, gücünü 21. yüzyıla da taşıyan bir marka. Aynı anda hem geleneği koruma hem geleceği temsil edebilme kabiliyetine sahip, toplumun sosyolojik ve ekonomik gelişmelerine paralel yeni anlamlar kazanan bir marka olma özelliği taşıyor. Öyle ki, markanın yenilenip değişmesi hiç bitmeyen bir yolculuğa benziyor.

Swan Karavan markası sevinçlere ortak olma, güven, samimiyet, yakınlık, doğaya değer verme, doğada bulunma, aileden biri olma gibi duyguları içinde barındırıyor. Swan karavan markası toplumun tam kalbinde yer alıyor.

1996’dan bugüne sanayicilik, yönetim, pazarlama, ticaret, toplumla ilişkiler konusunda oluşturulan kurum kültürü ve ilkeler, “Swan Karavan” adını bir markadan daha fazlası haline getiriyor. Swan Karavan, faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmeyi kendine amaç edinmiştir. Atılan güçlü temellerimizle, sürdürülebilir geleceği hazırlamaya ve hayallere hayat vermeye devam ediyoruz.

Karavan Modellerimiz

Swan göz alıcı tasarımları, çağdaş ve geniş iç mekanları, yüksek özellikleriyle tüm yıl
boyunca kullanabileceğiniz benzersiz karavanlar üretmektedir.